MOOV BİLGİSAYAR GÖZLÜĞÜ | Giriş Yapın | Kayıt Olun

 

Gönderim alanı:

Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsamaktadır.

Paketleme:

MOOV'da her ürün niteliğine uygun olarak paketlenir. Aldığınız ürünler özel MOOV bilgisayar gözlüğü kılıfı ve garanti belgesi ile birlikte, azami hassasiyet gösterilerek paketlenerek size teslim edilir. Her ürünün nasıl gönderileceği ürün görsellerinde de bulunmaktadır.

Teslimat süresi:

Siparişleriniz kampanya dönemlerinde 5 iş günü içerisinde normal zamanlar 2 iş günü içerisinde kargoya verilir. Hafta sonu ve resmi tatile denk gelen siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır. Kargonun size ulaşma süresi ise; uzaklık, hava ve yol şartlarına bağlı olarak değişebilmekte olup, siparişiniz kargoya verildikten sonra 1-3 iş günü içinde size ulaşacaktır. 

Teslim alma:

Siparişiniz vermiş olduğunuz teslimat adresine getirildiğinde, adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade edilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, fatura ve ürünlerinizi karşılaştırmanızı önermekteyiz. Ürününüzde hasar olması ya da eksik ürün olması durumunda bizlere fotoğraflayarak [email protected] adresine talep oluşturunuz. Firma olarak ürünlerin taşıma durumunda hasar görmemesi için gerekli önlemleri almaktayız.