MOOV BİLGİSAYAR GÖZLÜĞÜ | Giriş Yapın | Kayıt Olun


İade ya da değişim taleplerinde kutu, kutu içeriği ve fatura ibraz edilmelidir...

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Siparişiniz kargoya verilmeden aşağıdaki İADE/DEĞİŞİM FORMUNU doldurarak iptal edebilirsiniz. Ücret iadesi en geç 7 ila 10 iş günü içerisinde yapılır.

Satın aldığım ürünü iade edebilir miyim? / Değişim sağlayabilir miyim?

Ürününüzü elinize ulaştıktan sonra 7 gün içerisinde paketine zarar vermeden faturasıyla birlikte iade edebilirsiniz veya değişimini sağlayabiirsiniz. Paketine zarar verilmiş, kullanılmış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi veya değişimi kabul edilmez. İade/Değişim işlemlerinizi başlatmak için;

-Ürünü kargoya verdiğinizde hasar görmeyecek şekilde size geldiği gibi paketleyiniz. Moov kutu, garanti belgesi, kılıf, silme bezi ve ürününüzün eksik olmadığını kontrol ediniz.

-İadelerde ve değişimlerde kargo ücretleri satın alana ait olup, karşı ödemeli kargolar kabul edilmemektedir.

-Kargolamanız için iletişim bilgilerimiz ve adresimiz faturanın üstünde yazmaktadır;

EYECARE GÖZLÜK AKSESUAR LTD ŞTİ / Salihpaşa Cad No:26 K 1-3 Gaziosmanpaşa / İSTANBUL

Ürün iadelerini kargoyu aldığınız aynı firma ile yapmanız kargonun tekrar bize ulaşmasını hızlandıracaktır, geri gönderimlerde kargo takip numaranızı İADE/DEĞİŞİM Formuna işlemek zorunda olduğunuz için mutlaka almayı unutmayınız.

-Ürününüzü kargoya verdikten sonra mutlaka İADE/DEĞİŞİM formunu doldurmanız gereklidir, form doldurulmayan iade/değişim talepleri kabul edilmemektedir.

Ücret iadesi kaç günde yapılır?

Siparişinizi iade etmeniz durumunda ücret iadeniz ürün elimize ulaştıktan sonra maksimum 7-10 iş günü içerisinde yapılır . Kredi kartı ekstrenizde iade tutarının görüntülenmesi bankaya bağlı olarak 1-2 günü bulabilir.

Kargo hasarlı geldi, ne yapmalıyım?

Kargo görevlisi yanınızda ise tutanak tutturmanız ve ürünü geri göndermeniz gerekmektedir. Sonrasında sitemizin bize ulaşın sayfasından şikayet kaydı oluşturmanız, işlemlerinizi hızlandırarak takibini kolaylaştıracaktır. Kargo görevlisi yanınızda değilse, ürünü teslim aldığınız gün içerisinde sitemizde bize ulaşın kısmında bulunan form bağlantısından şikayet kaydı oluşturmanız gerekmektedir.